2017-02-28

Šimto pribaigtukų iššūkis: 11-20

Prisimeni mano šimto pribaigtukų iššūkį? Aš tai jo nepamiršau ir nežadu pamiršti, tik kartais iškrenta iš galvos pabaigus produktą jo pakuotę padėti į stalčių įrašui... Rodau tai, ko neišmečiau, hehe. O jei dar nematei, tai pirmuosius pribaigtukus aprašiau čia. Beje, kažkaip pastebėjau, kad beveik sunaudojau produktus, kurie pas mane užsilikę jau ilgokai - kremus, prausimosi želes, kūno šveitiklius. Didžiuojuosi savimi dėl šito, nes jau senokai neleidau eurų ant tokių dalykų ir tai jaučiasi, nes galiu sau leisti investuoti ant makiažo knygų! Užsisakiau net keturias, dėl vienos dar abejoju, nes turiu ją pdf formatu, bet turbūt pirksiu ir penktąją. Smagu!

#11 ISANA vonios tabletė. 
Nežinau, man tai kažkas nuostabaus, apie ką net neišsiplėsiu, nes rašiau įrašiuką štai čia. Labai kviečiu paskaityti ir dar. Komentaruose palik nuomonę apie vonios burbulus, nes kaip tik vieną turiu ir laukiu tinkamos progos ilgam poilsiui vonioje. Gaila savo pirmąjį burbulą naudot tik pusvalanduką ir be geros makiažo knygos, apie kurią jau pasigyriau. 

#12 PIL'ATEN juodžiukės. 
Sunaudojau net kelias jas, nes dariau užsakymą ir prisipirkau nemažą krūvelę. Dar vienas dalykėlis, apie kurį daug nepapasakosiu, nes jau pasakojau įrašą, kuris puikuojasi antroje skaitomiausių įrašų sąrašo vietoje jau nuo... birželio! Kaukytės ne veltui sulaukė tokio pasisekimo. Jei nori sužinoti kažką išsamiau ir vėl reikės keliauti kitur. Tai yra čia

#13 RASA rankų kremas su mandarinais. 
Myliu RASOS kremus, naudoju juos ne vienerius metus ir planuose keitimo nėra. Man ji nepakeičiama. Na, nebent kokiam mėnesiui, bet ir tai visada turiu RASOS buteliuką, kurį atidarau dažniau už kito turimo kremo tūbelę. Šis man labai patinka dėl savo kvapo. Beje, jis buvo limited edition, bet sulaukė tokio populiarumo, kad RASA išleido tokį patį kitoje pakuotėje (blizgioje, jei domina). Kremas kainuoja 2,49eur, todėl rekomenduoju! Ypač norinčioms atgaivinti rankytes po žiemos vargų. 

#14 Kūno šveitiklis. 
Man nepatiko, nežinau, nieko jis nešveičia. Maži grūdeliai, jų daug palyginus, bet man vistiek trūko. Mėgstu gerai išgramdyt odą ir jaustis švaria, hehe, o šio šveitiklio tam neužtenka. Ir jis palieka nešvarumų, o tai liūdina. Nerekomenduoju, nieko vertas dalykėlis. Organic shop šveitiklį noriu išbandyt, siunčiau swap'e tokį, tad smalsu ir pačiai išbandyt ar gerą išsiunčiau, nes atsiliepimų girdėjau kur kas geresnių nei apie mano turėtą. Ne veltui, nes šis šlykštukas toks. 

#15-#16 Eco Desire veido kremukai "Luknė" ir Aurora".
Eco Desire produkcija man paliko gerą įspūdį. Tą rašiau čia ir čia. Beje, pastarasis straipsnis būtent apie pabaigtą "Luknę", kuri man patiko ir kurią myliu. Sudrėkinta, pamaitinta, bet nesuriebinta oda. Naudojau rytais, nes galima iš kart tepti makiažo pagrindą ir viską kitką nesibaiminant dėl kremo pertekliaus ir riebumo. O "Aurorą" naudojau vakarais, man ji pasirodė riebesnė ir labiau tinkama ilgam poveikiui nakčiai. Pirksiu ir vėl, kai pabaigsiu visus veido kremus. Vadinasi negreitai, haha. Bet ir gerai, pataupysiu tas dvi dešimtis euriukų kitam pirkiniui kolkas, kai baigsis turimi tada galvosiu apie naujus. O apie šiuos galvosiu!

#17 Fruttini braškinis kūno purškiklis. 
Seeeenas. Nežinau kodėl palikau jį be meilės, bet dabar ją atkūriau visiems turimiems purškikliams. Šis - priešpaskutinis, bet ne prasčiausias, o vienas iš geriausių. Gaila, kad šiek tiek brangokas, bet ai, verta, Naudojau jį apie keturis mėnesius kasdien po kelis kartus, nes mėgstu pati jausti kvapą. Smagu, kad kūno purškiklio nepadauginsiu. Ai, ir šio purškiklio kvapas toks gaivus, tyras, tikras. Kvepia braškėmis ir vis primena, kad pavasaris jau rytoj, o vasara - alsuoja į nugarą. 

#18 ELVITAL total repair plaukų šampūnas. 
Aprašytas pirmame pribaigtukų iššūkio įraše, todėl neišsiplėsiu. Vienu žodžiu - nepakeičiamas. 

#19 ISANA dušo žėlė su bazilikais ir citrinomis. 
Man nepatiko, nes labai greitai išsiputoja ir jos reikia labai labai daug. Rimtai, apipilu visą kempinę, nuplaunu pusę kūno, išskalauju kempinę ir užpilu dar saują žėlės. Todėl ji ir baigėsi taip greitai, nes sąnaudos kosminės. Šiaip kvapas man patiko. Ir plauna gerai, bet sąnaudos ir greitai pasibaigiantis putojimas užknisa. Mėgstu naudoti mažai gaminio ir būti laiminga, o ne norint nusiprausti išpilti pusę indelio prausimosi dalyko. Ar čia aš tokį didelį paviršiaus plotą užsiauginau per žiemą, ar problema su žėle - nežinau. Bandysiu kitą, pažiūrėsim, hehe. Pliusas tik tas, kad žėlė pigi, bet geriau pirkti brangią ir naudoti pusmetį, nei už eurą ir po savaitės pirkti kitą. 

#20 NIVEA vazelinas. 
Milijoną kartų girtas, minėtas, apkalbėtas, aukštintas ir garbintas. Šis baigėsi, tada baigėsi dar vienas ir dabar turiu dar du. Kažkoks tobulas dalykas lūpoms, man joks Carmex'as neprilygsta (gal nes bandžiau tik nepatogioje pakuotėje?) nei kokybe, nei kaina. Pigus variantas, ypač perkant Promo parduotuvėse (šiaip rekomenduoju ten pirkti tokius dalykus, man mama visad parveža dvigubai pigesnių šių vazelinų). Tobula apsauga, nėra per daug riebumo, ilgai drėkina, maitina ir saugo nuo aplinkos veiksnių. Kartojau, kartoju ir, pažadu, kartosiu. 

LAUKIU PASAKOJIMO APIE VONIOS BURBULUS. BEJE, ŠIANDIEN PASKUTINĖ PROGA KOMENTUOTI ĮRAŠUS IR LAIMĖTI DOVANŲ DĖŽUTĘ!

6 komentarai:

 1. Koks ilgas ir tobulas gerų dalykų sarašas!!😍
  Kelis tikrai esu išbandžiusi ir likau patenkinta. ☺ Mėgstu išbandyti vis kažką naujo. Nes labai priprantų prie tų pačių nuobodžių prekių 😞😀.
  Laukiu nesulaukiu Tavo nuostabių vonios burbulų! Kad mes merginos juos išmėgintume!!😍😍😍🌹

  Sėkmės ir toliau💞💞💞

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Joo, pranešk gavusi! Praeitą pirmadieį tau turėjo išsiųsti, beeeet jei ką vėl rašysiu :D
   ačiū <3

   Panaikinti
 2. Labai įdomu skaityti šiuos pribaigtuku įrašus, nes sužinai kokios priemonės vyrauja mylimo burunduko kosmetinėje, susipažįsti su priemonėmis ir atrandi kažką naujo, žavinčio😍 Žinok baigi įkalbėt, būtinai, kai pamatysiu, nusipirksiu ir išbandysiu nivea vazelina💕

  AtsakytiPanaikinti
 3. Rasos kremas, va apie šį rašiau, kad dievinu ir užsipirkau aš jų nemažai, dar turiu 2 labai džiaugiuosi, nes prekyboje jau nėra, o jis man nerealus!
  Gal žinote kas panašų, bijau, kad baigsis ir nerasiu geresnio

  AtsakytiPanaikinti
 4. dušo želė, šampūnas ir kūno purškiklis labai patiko :)
  Vonios burbulas jau laukia savo eilės pabandymams :)

  AtsakytiPanaikinti

LANKOMUMAS

PRENUMERATORIAI

AKTYVIAUSIOS KOMENTATORĖS