2017-03-11

Šimto pribaigtukų iššūkis: 21-30

Pavasaris BB! Drįstu pasidžiaugti savimi vis garsiau ir garsiau. Man su pribaigtukais sekasi nuostabiai, beveik visas nenaudotas priemones baugiu sunaudoti ir mano kosmetikos lentynos vis tuštesnės. Nežinau kodėl daugelio priemonių nebenaudojau ir užmiršau - juk jos tokios geros? Beje, man įdomu kas bus, kai baigsiu viską, ko nenaudojau. Naujas priemones pabaigti reikia laiko, o man greitai pasibaiginėja tik šampūnai ir kremai, kiti gaminiai gali patapti fosilijomis per tiek laiko, kiek man reikia jų pabaigimui. Žiūrim ką pabaigiau šį kart!


# 21 MARGARITA kūno kremas su šaltalankių aliejumi.
Pigus kūno kremų variantas. Nėra labai blogas, bet esu naudojusi kur kas smagesnių priemonių kūnui. Pavyzdžiui, pirmame pribaigtukų įraše pasakojau apie ECO kūno sviestą (skaityk čia). Jis kur kas labiau vertas gėrio pavadinimo, o MARGARITA tokia šiaip sau. Labai didelės sąnaudos, ilgai įsigerinėja, nepatogu iš kart dėtis pižamą, nes ji limpa prie kūno ir būna labai fui jausmas. Vienintelis pliusas yra geras drėkinimas - oda tikrai atsilygina už kančias. Gerai, yra dar vienas pliusas - šį kremą myli mano šuo. Visada laižo, kai esu juo apsitepusi. 

#22 L'Oreal ELVITAL EXTRAORDINARY CLAY giliai valantis šampūnas su moliais. 
Kartą per savaitę reikia plauti galvą su giliai valančiu šampūnu. Kaip veido odą valome giliu valymu ir kaukėmis, taip pat to reikia ir plaukams, nes kasdieniai šampūnai išvalo tik išorinį purvą. Tą sužinojau tik tada, kai baigiau kasdien naudoti šį giliai valantį... bet plaukai tikrai atsigavo ir mažiau riebalavosi. Kartosiu, tik ne kasdieniam naudojimui, kad nekenkt plaukams. Ir nusipirksiu kaukę iš šios serijos, laaabai noriu išbandyt. Gal po truputį pamiršiu savo riebius plaukus bent kas antram vakarui. 

#23 VATOS DISKELIAI.
Kasdien naudojamas dalykas, kuris laaabai greitai pasibaigia. Nusivalyti makiažui, užsitepti toniką, nusivalyti manikiūrą, kartais apvalyti kokį šepetėlį ar dar kažką. Šie įprasti, niekuo neišsiskiriantys, kaip ir visi kiti. Kartosiu, jei bus pigiausi, jei nebus - imsiu pigesnius, nes nejaučiu skirtumo tarp jų. 

#24 DR. BELTER VEIDO ŠVEITIKLIS.
Aprašinėjau čia. Smagu pasidžiaugti, kad tokio mažo mėginėlio pakako tokiam ilgam laikui. Labai geras, smagus. Kartosiu išnaudojusi turimus, jei nepamiršiu ir nerasiu kažko, ką noriu išbandyti. 

#25 LACTACYD intymios higienos prausiklis. 
Mėgau, naudojau kiekvieną rytą ir vakarą. Siaubingas išsigelbėjimas tomis dienomis, gaila, kad pasibaigė Turiu kitų priemonių intymiai higienai, tad jas pabaigusi ir vėl norėčiau kartoti šį prausiklį. Švelniai atlieka savo paskirtį, sureguliuoja pH ir padeda apsaugoti moterį nuo moteriškų problemų. 

#26 L'Oreal ELVITAL ANTI-BREAKAGE šampūnas.
Aprašytas jau du kartus ankstesniuose pribaigtukų įrašuose. Labai mėgstamas, mylimas, kasdien naudojamas, man patinka. Žinau, kad plaukai pripranta, bet naudosiu iki tol, kol manieji pripras. Tada nusipirksiu viena-kitą buteliuką kito šampūno ir vėl kartosiu ELVITAL. 

#27 AQUAFRUIT braškinis kūno šveitiklis. 
Dovanojau jį mamai Kalėdų proga. Bet tada ji pasakė, kad jai labiausiai patinka naminiai kūno šveitikliai, nes pirktinius sunku išsirinkti. Neprieštarausiu, žinok. (dėl šios priežasties bus daugiau diy įrašų). Ypač šis buvo toooks nesusipratimas. Visiškai sintetinis kvapas, stambūs grūdeliai. Ir dar ne tik stambūs, bet ir kokie trys saujoj. Jokio šveitimo, jokio jaučiamo poveikio, pabaigiau tam, kad pabaigt. Ai, ir sąnaudos milžiniškos, nes bandai išgaut rezultatą. Tam reikia grūdelių. Jie keli saujoj, tad imi kelias saujas. Žodžiu, nerekomenduoju.

#28 RASA rankų kremas.
Kelis kartus kartojau, kad RASA rankų kremai yra patys geriausi iš mano bandytų. Ir vėl neišsiplėsiu. Plačiau apie vieną iš RASOS kremų skaityk čia, jie identiško poveikio, net nežinau kiek daug rasčiau sudėties skirtumų.

#29-30 TBS mėginukai - veido kaukė-šveitiklis-prausiklis ir veido aliejus. 
Ruošiu šių produktų apžvalgą, tad plačiau nepasakosiu. Tik išduosiu tai, kad man patiko! 

GERIAUSIA PAVASARIO PRIEMONĖ, KURIĄ TURI TURĖTI KIEKVIENA YRA...?

6 komentarai:

 1. Mano geriausia priemonė yra veido gaivinamasis šveitiklis!🤗 Juo nausiprausus, veidas tampa švelnus, oda tampa matinė, nesiriebaluoja. ☺

  Kelias priemones iš šio Tavo sarašo esu išmėginusi. Ir likau patenkinta. 🙂 žinoma diskeliai dingsta labai greitai ir pas mane 🙊😆😆😆.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aaa, man "Geiša" taip pat patinka <3

   joo, su tais diskeliais nesąmonė kažkokia. kasdien po krūvą :D

   Panaikinti
 2. Mano geriausia priemonė "Artistry" odos šveitiklis ir serumas. Be jų niekaip neišsiverciu :)
  https://m.amway-lithuania.com/product/119522,power-duo-artistry-intensive-skincare#

  AtsakytiPanaikinti
 3. Iš tavo pribaigtukų esu išmėginusi tik MARGARITA kūno kremą. Tiesiog vidutiniškas kremas, pasitepti, kai po ranka nėra nieko kito😞😄
  Kalbant apie pavasarį man tuo metu laiku reikia 100% drėkinimo ir apsaugos lūpoms, tad ko gero sakysiu CARMEX😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. Iš čia esu bandžiusi šampūnus ir kūno kremą :)

  AtsakytiPanaikinti

LANKOMUMAS

PRENUMERATORIAI

AKTYVIAUSIOS KOMENTATORĖS