2017-04-05

Šimto pribaigtukų iššūkis: 31-40

Laaabas! Po ilgo laiko tarpo ir vėl galiu su tavimi sveikintis. Taip pasiilgau to jausmo, kai galiu sėdėti išsivirusi puodelį kavos (ar jau matei mano straipsnį Aroma Gold 3in1? Jei ne - kviečiu čia!) ir rašyti, rašyti, rašyti... Dabar mintys liejasi apie pabaigtus produktus. Renku šimtuką ir tiek nedaug trūksta iki pusiaukelės! Jau dabar galiu pasidžiaugti ištuštėjusiomis lentynomis. Naikinu viską, motyvacija pabaigti ir surasti tuos produktus, kurių nesinorės pabaigti. Žiūrim ką pabaigiau šį kart!
#31 SCHAEBENS Totes Meer veido kaukė. Nuostabus dalykėlis dažnam naudojimui! Nenaudočiau jos norėdama giliai išvalyti odą, tačiau paviršutiniams ir vos vos gilesniems nešvarumams, t.y. profilaktiškai priežiūrai kaukė nuostabi. Tikrai naudosiu dar kartą, juolab, kad jos pakanka 2-3 kartams! Atplėšusi užlanksčiau kraštą, suspaudžiau segtuku ir ramu, galima likutį sunaudoti per pusmetį. Aprašymas - čia.

#32 COLGATE dantų pasta. Gėėėris, mėgstu, ne pirma ir ne paskutinė. Tiesa, Signal man labiau prie širdies, nes ji balina ir tai akivaizdžiai matoma (net jei vienam kartui... valau dantukus du kartus per dieną, tad rezultatas naudojant matosi), tačiau Colgate palieka gaivų kvapą, švarią burną ir malonumo jausmą.

#33 GARNIER Pure šildomoji veido kaukė. Sukelia malonų jausmą, kai šyla. Ypač smagu, kada grįžtu sušąlusi ir užsidedu kaukytę - viskas taip greitai sušyla ir taip gera būna! O ta šiluma atveria poras bei jas išvalo, todėl tikrai kartosiu, kai pabaigsiu savo turimų kaukių kolekciją. Hm... ji milžiniška. Apžvalga - čia.

#34 GARNIER Neo dezodorantas. Paprastas, niekuo neišskirtinis dezodorantas. Man prie širdies labiau FA, apie kurį taip pat greitai papasakosiu ir išgirsiu, nes jau juda į pabaigą. Šitą rekomenduoju toms, kurios nieko ypatingo nesitiki, tačiau nori geros apsaugos.

#35 VIVI maitinamasis pušų veido kremas. Labai fainas, ypač riebiaodėms turėtų patikti, nes labai sumažino sebumo išsiskyrimą. Man, sausiaodei, tai sukėlė šiek tiek problemų, bet kol odos tipas nepasikeitė po šalčių ir riebaliukų buvo, viskas buvo super. Oda pamaitinta, elastinga, smagi. Bet dabar gavau naują kremą, kuris man patinka turbūt šiek tiek labiau. Šią savaitę pasistengsiu supažindinti tave su juo, o tada žiūrėsim ar VIVI, ar tas naujutis geresnis. 

#36 NIVEA vazelinas. Išmečiau, nes senas. Jį per Sausio 13-osios man davė močiutė, kai skubėjau į autobusą ir spėjau tik užbėgti pas ją antsiuvų prie uniformos prisitvitinti. Ėjau be kuprinės, rankinės ir civilinių rūbų, o mano vazelinai slapstosi šiose vietose. Priemonė dažo lūpytes, tačiau jau buvo sena ir nesmagi. Tą dieną tiko, bet neseniai pastebėjau, kad jam šakės ir net nupurtė pagalvojus, kad jį galima ant lūpų teptis. Per daug nutampiau pratybų metu - šlapinau, ištirpdžiau, kietinau ir t.t. Visur išslapsčiau vazelinų ir dabar ramu, kiekvienoj kišenėlėj po vieną. 

#37 FA Magic Oil dušo žėlė. Smagi, bet labai didelės sąnaudos. Nepatinka man dėl to. Kvepia, putoja, viskas gerai, bet vienam nusiprausimui reikia bent du kartus žėle gausiai palepinti kempinę. O tai užknisa.

#38 MIXA tonikas. Nepatinka man tonikai, betikslis dalykas toks. Ypač kai iš Eco Desire sužinojau, kad jis nereikalingas veidui, pakanka kitų priemonių. Ir daaar, kai turiu nuostabų micelinį vandenuką! MIXA vertas dėmesio, viską išvalo ir panašiai, bet pats jausmas po valymo man geresnis su miceliniu vandeniu.

#39 MARGARITA šampūnas su alaus mielėmis. Norėjau su dilgėlių ekstraktu, kad riebalavimas sumažėtų, bet yra kaip yra. Mėgstu Margaritą, mielai sunaudojau. 

#40 ELVITAL šampūnas. Jetus, kiek kalbėjau apie jį pribaigtukų įrašuose! Nuostabutis, bet mano plaukučiai prie jo priprato, tad pakeičiau į kitą. Apie tą kitą papasakosiu kitame pribaigtukų įraše. 

O kokį tu šampūną naudoji? Aktualu!

7 komentarai:

 1. Iš viso šio sarašo. Esu išbandžiusi daug dalyku🤞😍.
  O pati naudoju būtent margaritos šampūna. Tik las mane su kiaušiniais. Nes tai spartina plauko augima (pastebimai). 😊

  AtsakytiPanaikinti
 2. Et, skaitau tavo įrašą ir galvoju, kad reiks ir man prisėst prie pabaigtukų :D o šiuo metu baiginėju šampūną nuo pleiskanų iš Green Feel tikrai geras dalykėlis :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, ir aš susikaupiau... 😄
   Reikės pasibandyti, turiu balzamą, geras ☺

   Panaikinti
 3. Man taip patinka tavo pribaigtukų iššūkis. Gali atrasti naujų dalykų. Tai tarsi 10in1 apžvalgėlės😍😂 kai tu baigsi savąjį iššūkį, jaučiu reiks ir man jį pradėti, įkvepi!😉😄 Naudojau ir aš MARGARITA, su kiaušiniais, kadangi naudojau ne taip ilgai stulbinamo poveikio ar augimo nepastebėjau, tačiau plaukai buvo žvilgūs ir patenkinti. Mėgstu išbandyti įvairiausias plaukų priežiūros priemones, dabar nusipirkau LIVE CLEAN GREEN EARTCH šampūną be sulfatų. Gamintojai žadą plaukų žvilgesį ir atgaivina juos. Bandysiu ir žiūrėsiu kaip bus, tikiuosi nenuvils😄😄 lauksiu kitų įrašų 😍😎

  AtsakytiPanaikinti
 4. iš šio sąrašo esu tikrai bandžiusi ne ieną priemonę (Y)

  AtsakytiPanaikinti

LANKOMUMAS

PRENUMERATORIAI

AKTYVIAUSIOS KOMENTATORĖS