2017-05-14

Šimto pribaigtukų iššūkis: 51-60

Vakar su vaikinu dviračiais nuvažiavome iki Akropolio. Pirmą kartą po kelių metų tokį atstumą važiavau dviračiu per kalnus. Akropolyje nusipirkome sušių, galvojome, ramiai pasėdėsim, bet užsidegė miškelis prie prekybos ir pramogų centro, tad kvietėme gaisrininkus ir nė velnio ramiai nepasėdėjome. Tik grįžę namo po 35km atkarpos galėjome pailsinti nuspaustus užpakaliukus. Visiškai prisibaigusi prisiminiau ir beveik dvidešimt sukauptų pribaigtukų. Standartiškai, dešimt iš jų pristatau šiandien. 

#51 MITIA skystas miško uogų kvapo muilas.
Mama nupirko tris litro talpos pakuotes skysto muilo. Muilas kvepia skaniai, bet sintetiškai, gausiai naudojasi, yra tikrai skystas ir puikiai putoja. Neturiu priekaištų dėl nieko, tik gana gausaus naudojimosi. Tačiau kadangi muilo yra litras, ta saujelė per dieną pasijaučia tik po mėnesio, muilui pasibaigus. O mėnesį naudot priemonę yra ilgas laiko tarpas. 

#52 L'OREAL PARIS šlapio efekto garbanotų plaukų putos.
Gavau dovanų jau labai seniai, neteko naudoti, išmetu. Mano plaukų galai ir taip sukasi stambiomis garbanomis, nereikia jokių putų. 

#53 ELVITAL šampūnas. 
Standartiškai - mano mylimas šampūnas. Plaukai prie jo priprato, tad tenka atpratint su kitomis priemonėmis, dėl to kažkiek laiko jo nenaudosiu. Bet šampūnas tikrai geras ir vertas dėmesio, rekomenduoju, merginos. 

#54-55 NATURA SIBERICA plaukų šampūnas ir balzamas.
Ir vėl mėginėliai, kuriuos naudojau, kai pasibaigė visas namų šampūnas. Jis baigiasi greitai, nes galvą plaunu kiekvieną vakarą bei turiu daug storų plaukų, o tai reikalauja daug šampūno. Ką galiu pasakyti apie mėginėlius... Man patinka. Ne veltui užsiprašiau Natura Siberica šampūno swapbox'e. 

#56 GARNIER veido kremas.
Esu naudojusi šį kremą, tik žalią. Nešiojaus mėginuką kišenėje, nes mano oda labai sausėja. Reikėjo pirmosios pagalbos, tad kad neieškot kasdien naudojamo kremo, pačiupau mėginuką. Man patinka, tik pripratau prie savo natūralios sudėties Green feel veido kremo (čia rašiau kaip išsirinkti savo kremą).

#57 Burbulas voniai.
Gavau jį swapbox'e. Dievinu! Vonia nusidažė smagia, ryškia, violetine spalva, prisipildė nuostabaus aromato, o dar vandens "švelnumas"... Vis neprisiruošiu nusipirkti dar burbulų, tad merginos, jei dovanosit man kažką - tegul tai būna burbulai į vonią. 

#58 SYOSS kondicionierius.
Praeitame pribaigtukų įraše pasakojau apie šampūną ir skundžiausi besibaiginėjančiu kondicionieriumi. Jis tikrai vertas dėmesio - plaukai švelnesni, malonesni, lengviau šukuojami, paklusnesni. Ilgą laiką nenaudojau kondicionieriaus dėl riebių savo plaukų, bet dabar vėl pradėjau naudoti, nes jis - vertas dėmesio. Kai baigsis Green feel (apžvalga čia) arba ieškosiu kažko naujo, arba griebsiu Syoss.

#59 HOLIKA HOLIKA veido kaukė su braškėmis. 
Sesė man ją parvežė iš Švedijos - pirko kelte. Smagu, kad mano dešimtmetė sesė žino ką aš mėgstu ir nenuvylė pirkiniu, hehe. Kaukė sudrėkino, pamaitino odą, ji tapo skaistesnė, pastebimai šviesesnė, bet drėkinimo nepakako man, merginai, kurios oda net šerpetoja ir sausumo. Rekomenduoju normalią odą turinčioms merginoms, nes mano veido dalys, kurių oda normali, liko labai patenkintos! Apžvalga čia

#60 LECLER anti-ageing veido kaukė. 
Ši kaukė tikrai gerai drėkina, pamaitina odą. Dingsta tempimo jausmas, nes yra pilna serumo, kuris įsigeria į odą ir ją pakelia, pamaitina, pažadina. Serumo lieka ir pačioje pakuotėje, tad jį galima išnaudoti kitą dieną. Apžvalga čia

ESI NAUDOJUSI KAŽKĄ IŠ MANO APRAŠYTŲ PRODUKTŲ?

13 komentarų:

 1. Aš vakar irgi po ilgo laiko važiavau su dviračiu ilgą atstumą ir taip kojytęs pakirto😀😀😀😀 Bet labai jau džiaugiaus. Gaila kolkas mieste neturiu dviračio :((

  Iš šio sąrašo esu naudojus tik syoss kondicionieriu☺ Likau patenkinta!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oh.. na ir daug numynėt dviračiais!Aš tai po ilgo minimo dviračiu kita dieną kojų beveik nebejaučiu 😀O šeip iš šio įvairaus sarašo esu bandžiusi tik SYOSS kondicionierių ir NATURA SIBERICA plaukų šampūną, tikrai puikūs produktai😉. Norėčiau labai išbandyt tavo paminėtą voniai skirtą burbulą😍 nes prisipažinsiu nesu dar išmėginusi tokių 😁, o taip vis akį traukia tokie spalvoti ir kvepiantys į vonią dalykėliai😄 reiks kada įsigyt visi

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kojos dar dar.. bet užpakaliai! :D taip sėdynė nuspaudė, kad kitą dieną važiavau stovėdama beveik visą laiką :D

   Išbandyk, verta! Su akcija už euriuką įsigyt gali 💞

   Panaikinti
 3. sakyčiau išskirtinė tavo dienelė😄 visgi ne kasdien tenka kviesti gaisrininkus😲 iš tavo išvardintų priemonių esu naudojus tik lecler kaukę, kuri, turiu pripažinti, visiškai nenuvylė😄 šaunuolė! jau įveikei daugiau nei pusę pabaigtukų iššūkio, kas man atrodo įspūdinga😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš pamiršau rašyt apie juos, vis kroviau, kroviau, ir žiūriu - jau dviems įrašams yra! :D tad laukit antro, tuoj pasirodys

   Panaikinti
 4. Kaip aš mėgstu ta pribaigtuku iššūkį😍😎 prisipažinsiu ir aš jau mėginu išnaudoti tai ka turiu senai ar išmesti ko nereikia😄 esu bandžiusi syoss kondicionierių ir galiu pasakyti kad jis tikrai padeda plaukams. Apskritai kol kas neteko nusivilti syoss šampūnas ir kondicionieriais, po plovimo plaukai išlieka švelnūs ir sveikesni. Tavo aprašytas elvital šampūnas man taip pat patiko, tad aš irgi sakau: rekomenduoju😎😄 Taip pat kažkada senai senai (kol dar turėjome vonią😡😡) buvau bandžiusi ir vonios burbulą. Nuostabu, vanduo nusidažo ir dar taip skaniai kvepia😍😍 Tad jeigu jūsų tėvai remontuos vonios kambarį ir prie vonią į dušą jokiu būdu jiems neleiskit!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sėkmės! 💞

   Aha, neleidau, teko pagyvent su dušu pusmetį, ačiū, nebenoriu 😄

   Panaikinti
  2. Oi be vonios tik vasarą galiu, rudenį taip norisi žvakių, burbulų, putų :)

   Panaikinti
 5. Taip taip esu naudojusi šampūnus :) patiko :) Nors šampūnus aš turiu dažnai keisti, nes labai greit pripranta galos oda, o ji lepi.

  Su dviratukais neblogai pasivažnėjot- super, mes šią vasarą apsileidom, dviračiai garaže, taip ir neišvažiavom, daug visko vasarą buvo, nu dar liko kažkiek dienų reikia pasitaisyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Taip bandžiau ELVITAL šampūną ir syoss šampūną, tik viuoletinį. Abu patiko :)

  AtsakytiPanaikinti

LANKOMUMAS

PRENUMERATORIAI

AKTYVIAUSIOS KOMENTATORĖS