2017-06-05

Šimto pribaigtukų iššūkis: 61-70

Dar net pusmetis neprabėgo, o aš jau daugiau nei du trečdalius pribaigtukų surinkau. Žinoma, į sąrašą įtraukiu ir vienkartines kaukes, mėginukus, kad parodyčiau kas sukasi mano gyvenime, tad nėra labai labai sąžiningas iššūkis. Nepaisant šito rodau kitus 10 savo įveiktų produktų ir trumpai juos aprašau. Čia bus net 8 pilni produktai ir tik dvi vienkartinės kaukės, kurių galėtų nebūti, tad viskas beveik sąžininga. 
#61 LECLER EXPRESS-REFRESH veido kaukė. 
Lecler veido kaukės tapo vienos iš mano mėgiamiausių, tačiau jei reiktų išskirti geriausią šio gamintojo kaukę - ja taptų mėlynoji, kurios apžvalga čia. Geltonoji kaukė yra tikrai gera, drėkina, atgaivina odą, bet man norėtųsi tokios geros geros drėkinimo ir maitinimo bombos, kurią duoda būtent mėlynoji. Apie geltonąją rašiau čia

#62 GARNIER MOISTURE+ AQUA BOMB veido kaukė. 
Nesupratau kodėl ši kaukė yra naujovė, nes tokių kaukių parduotuvėse pilna, o ši net kiek atsilikusi nuo jų, nes sluoksnis, kuris prisotintas serumu, toks storas, kad nereikia net apsauginių sluoksnių. Mano odai nepatiko, per silpna, nežinau už ką čia mokėti tuos porą eurų. Geriau viena LECLER, nei keturios GARNIER, tad merginos, pasitaupykit geresniems produktams. Apžvalga čia

#63 NIVEA plaukų šampūnas. 
Paprastas, niekuo neišsiskiriantis, manęs nei truputį nesužavėjęs šampūnas. Jokių išskirtinių savybių, jokio ypatingo rezultato. 

#64 DOVE plaukų šampūnas. 
Va apie šį tai tikrai nepasakysiu kažko panašaus, kaip apie NIVEA šampūną. Tai pats geriausias mano naudotas šampūnas! Jį naudodama nenaudojau jokio balzamo, jokių kaukių ir visko kitko, tačiau plaukučiai buvo nuostabūs. Švelnūs, purūs, sveiki, gražiai krentantys. Gaila, kad neskaičiau sudėties ir nežiūrėjau kodėl, reikia nusipirkti dar buteliuką, jei sudėtis gera. Nes rezultatas - nuostabus. 

#65 AVON Planet Spa kūno kremas. 
Nepatiko. Man jis neskaniai kvepia, nemalonios konsistencijos, šiaip nesmagus ir nemaloniai įsigeria. Išmečiau didelį kiekį, nes nenaudoju ir buvau užkišusi giliai giliai.

#66 IKONA rankų kremas. 
Dievo dovana! Tiksliau - Green feel. Pats nuostabiausias rankų kremas, kokį tik esu turėjusi. Ta prasme jis tikrai ypatingas. Nuostabus kvapas, greitas įsigėrimas, o jau rankų švelnumas po jo! Noriu dar net ne vienos pakuotės! Ir faktas, kad įsigysiu. Apžvalga čia.

#67 AVON tušas.
Nepatiko, lipina blakstienas, nepatogus šepetėlis, turiu tikrai daug smagesnių tušų.

#68 NIVEA lūpų balzamas. 
Aš labai mėgstu lūpų balzamus iš NIVEA, tačiau šis mažiau drėkina ir yra su spalva, tad jį naudojau retai. Gavau jį iš močiutės, kai su šaulio uniforma atėjau pas ją ir pasakiau, kad pamiršau savo vazeliną ir mirsiu nuo lūpų skausmo (buvo žiema, žvarbu, o mano lūpos linkusios sausėt), tad ji surado seną vazeliną ir jį man davė. Laikiau jį uniformoje, kad turėčiau po ranka renginių, mokymų, pratybų metu, bet dabar baigėsi užsiėmimai ir jį išmetu nusipirkusi naują, nes nuo temperatūrų skirtumų, šalčio, karščio ir drėgmės jis tiesiog pakeitė savo konsistenciją ir nedrąsu naudoti.

#69 COLGATE dantų pasta. 
Mylima, naudojama, priekaištų neturiu.

#70 VIVI gelinė drėkinanti veido kaukė.
Nespėjau sunaudoti, po mėnesio baigiasi jos galiojimas, tad išmetu. Ji natūrali, nelaikyta šaldytuve ir t.t., tad baisu naudoti, kai tiek nedaug lieka iki galiojimo laiko pabaigos. Apžvalga čia.

KAIP LEIDI PIRMĄSIAS VASAROS DIENELES?

17 komentarų:

 1. Jie visada greitai renkasi :D... aš nežinau kiek pas mane pačia jų būtų. Neseniai truputi prasimėčiau :D Garnier kaukė ypač man patinka!!! ☺

  Pirmosios vasaros dienos yoač sunkios...orai prasti... gan šalta lauke, o dar lietus palynoja.. ahhh... Na tikiuosi greitai susitvarkys tie orai..:D daug planų šiai vasarai! Todėl trokštu gerų oru!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. žinau aš tą "truputį" :D

   aha, ir aš noriu gerų orų, atsibodo :(

   Panaikinti
 2. sutinku dėl nivea šampūno, kuris man taip pat nepaliko įspūdžio. per pirmąsias vasaros dienas leidžiu sau miegoti kiek širdis geidžia😄😄 nuostabus jausmelis, kai žinai, jog kitai dienai žaidintuvo neprireiks😎 kolkas nieko įspūdingo nuveikt nespėjau, nes šiek tiek maišo planus orai😄 norėtųsi gulėti prie jūros ir valgyti ledus, bet dabar tenka to palaukti😄 bet kaip sakoma, kad nėra blogo oro, tik bloga apranga, tad orui tikrai neleisiu griaut vasaros planų😂

  AtsakytiPanaikinti
 3. Norėčiau, kad pribaigtukų niekada nesibaigtų!! Na taip smagu skaityti ir galvoti DOVE tikrai toks geras, niekad nesusimąsčiau jo nusipirkti, bet reiks išbandyti😄 aš irgi nesu labai patenkinta visomis AVON siūlomomis priemonėmis, COLGATE kasdien naudojama ir nepakeičiama 😉😄 Labai geras jausmas skaitant atrasti kažką naujo, sutikiti arba prieštarauti aprašymui 😁😁
  Aš savo vasaros dienas leidžiu už tūkstančių kilometrų, kur ryškiai šviečia saulė ir oras puikus 😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip tik ir aš išbandysiu lecler veido kaukę! 😍 Reiktų ir man įsigyti Dove šampūną nes nesu tokio pirkusi, o kaip matau atsiliepimas apie jį labai geras. O Ikona kremas turbūt mano rankoms būtų pats tas nes labai jau sausokos mano rankos, ypač kai daugiau pamirkau vandeny😄 Na, o pirmąsias vasaros dienas kolkas leidžiu namuose, ilsiuosi.. O dar tas oras nelabai koks, daug lyja, šalta..

  AtsakytiPanaikinti
 5. Reikėtų pabandyti Ikona kremą - atrodo gerai. Šampūną ir veido kaukę naudoju tik išskirtinai vieno vienintelio gamintojo, nes kiti tiesiog netinka mano jautriai veido ir dar jautresnei galvos odai... Bandžiau Avon tušą - katastrofa. Jokio normalaus BIG lashes efekto nematau...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Oho, visai nemažai pririnkai, įdomu kiek pas mane pačią būtų jei rinkčiau :D

  AtsakytiPanaikinti

LANKOMUMAS

PRENUMERATORIAI

AKTYVIAUSIOS KOMENTATORĖS