2017-07-14

Šimto pribaigtukų iššūkis: 91-100

Viskas! Baigiau! Užtrukau pusę metų ir keletą dienų, kol surinkau šimtą kosmetikos priemonių bei jas pabaigiau. Plėšo dvejopi jausmai - klausimas kaip įdomiau perteikt pribaigtukus ir laimė dėl iššūkio įvykdymo! Sausį dar neturėjau tiek rėmėjų, tiek kosmetikos ir bijojau, kad šimto niekaip nepasieksiu, o štai, jau jis yra. Žiūrim paskutinę dešimtį?

veido kaukės iš www.maskshop.lt

#91 Tony Moly Master Lab veido kaukė su sraigių sekretu
Tobula! Aš myliu kaukes su sraigių sekretu. Dabar joms akcija Droge, tad pagriebiau vieną, bet žadu įsigyti dar. Ši - nėra išimtis. Drėkina, maitina, suteikia ne tą vienkartinį rezultatą, o labai atgaivina odą ir reguliariai naudojant neleidžia šiam efektui niekur dingti. 10/10! Apžvalga - čia.

#92 Dr. Jart veido kaukė
Brangi, bet man nepatiko - nei drėkino, nei valė, nors tokios buvo jos paskirtys. Įsitikinau, kad kaukės nedaro stebuklų ir dvejopai neveikia. Apžvalga - čia

#93 Missha veido kaukė su mangų ekstraktu
Vidutiniška. Yra geresnių, bet yra ir prastesnių. Kaip už tokią kainą (apie 3 eurai) nepirkčiau, nebent daryčiau didelį užsakymą www.maskshop.lt, tada į krepšelį įsimesčiau. Bet Droge geriau su akcija nusipirkti dvi kaukes su sraigių sekretu, daug geresnės. Apžvalga - čia.

priemonės kūnui

#94 Organic Shop vonios putos
Mažai putoja, bet taip kvepia ir atpalaiduoja, kad sunaudojau žaibiškai ir lėksiu į naujai atsidariusią Elevita parduotuvę pc Mada pirkti dar! Apžvalga - čia.

#94 Moshi kūno šveitiklis su vanile
Ir vėl labai kvepianti priemonė. Ji stipraus, labai labai stipraus kvapo, šveičia grubiai ir maloniai - idealu. Norėtųsi šiek tiek skalsumo, bet gal čia ir mano problema, kad šveitiklio man turi būti daug. Apžvalga - čia

priemonės plaukams

#96 Green feel šampūnas nuo plaukų slinkimo
Skalsus, gerai išplauna, labai labai kvepia ant plaukų (mėgstamiausias mano kvapas - šampūno), tačiau šiek tiek sausina. Kartočiau jei naudočiau gerą kondicionierių (kaip šiuo atveju), nes sumažino plaukų riebalavimąsi. Apžvalga - čia.

#97 Rasa USC serijos plaukų kondicionierius - kaukė
Stipriai drėkinanti priemonė. Tikrai, plaukučiai švelnūs švelnūs, norisi niurkyt visą dieną. Atstatė mano išsausėjimus po šampūno be priekaištų. Noriu pakartoti! Apžvalga - čia.

kitos priemonės

#98 Aciclovir tepaliukas nuo pūslelinės
Mano išsigelbėjimas! Taip gaila, kad pasibaigė, negaliu... Bėgsiu pirkti dar vieno. Išnaudojau kokias penkias pakuotes, nes labai kovoju su Herpes virusu... Juk žinai tą jausmą, kai stipriau sušalus išlenda šis nelauktas svečias? Tai va, pas mane jis pasirodo profilaktiškai kas mėnesį, kartais ir dažniau. Vienintelė priemonė, kuri taip greitai pašalina jį. 

#99 Apyrankė nuo uodų
Aprašysiu ją įraše jau kitą savaitę, tad per daug neišsiplėsiu. Pasibaigė jos apsauga, tad metu prie pribaigtukų. Kodėl prie kosmetikos sužinosi jau greitai. 

#100 Didier lab lapeliai gelinio lako nuėmimui
Patogūs kelionėse, bet namuose nenaudočiau, nes galiu juos pasidaryti pati už daug mažesnę kainą. Lauk įrašo apie Didier lab gelinio lakavimo sistemą!

AR PATIKO ŠIS IŠŠŪKIS?

11 komentarų:

 1. Šampūnas, vonios putos, ir veido kaukės!!!❤
  Šis iššūkus man BE GALO patiko!!!
  Tikiuosi vėl jį rasti Tavo blog'e!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip aš galėjau praleisti savo mėgstamiausio iššūkio pabaiga 😡😡 Sveikinu tave pagaliau baigus šį iššūkį ir laukiu antros jo dalies😍labai puikios buvo šios trumpos ir aiškios 10in1 apžvalgos, nes bent aš įsigijau kelias tavo aprašytas, daug kartų minėtas ir pamėgtas priemones😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. kažin ar ryškiai pavėluoti sveikinimai padės, bet kodėl nepabandžius😄😄 tu mane įkvėpei pačiai pamėginti šį iššūkį ir dabar aš esu sukaupusi keturias dešimtis produktų😄 tikrai smagu žiūrėti kokias priemones išnaudoji ir tai užsirašyti, o ne tiesiog sviesti į šiukšliadėžę😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. mane irgi įkvėpė, tik aš nekaupsiu pakuočių, viską rūšiuoju, saugau gamtą, bet nusifotkinsiu ką išnaudoju, tik man 100 priemonių įtariu metus ar kelis naudosiu :)

   Panaikinti
  2. Mane tai pat :)tik gaila neturiu kur pasidalinti :D

   Panaikinti
 4. Aldėja, nu pavarei, eina sau 100!!!!!! čia, tai bent!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Wow labai patiko šis išūkis, lauksim daugiau tokių. :)

  AtsakytiPanaikinti

LANKOMUMAS

PRENUMERATORIAI

AKTYVIAUSIOS KOMENTATORĖS