2017-08-23

Natūralių spalvų ir lengvai naudojami produktai lūpoms, kuriuos naudosiu mokykloje

Mokykla jau ne už kalnų. Tai verčia sunerimti ir vėl pasižadėti mokytis, mokytis, mokytis... Tačiau aš galvą suku ne tik dėl to. Ieškau ir makiažo, kurį galėčiau naudoti kasdienai. Šviesių atspalvių, nekenkiančio, lengvai naudojamo. Apie viską plačiau - jau burunduko bloge.

CATRICE PURE SHINE LŪPŲ BALZAMAS SU SPALVA ir AVON TRUE COLOUR LŪPŲ DAŽAI

CATRICE PURE SHINE lūpų balzamo beveik nėra, jo liko keliems kartams, bet subaigsiu, kai ryte tingėsiu dažytis, pramiegosiu arba šiaip, kai lūpos neatrodys idealiai lūpų dažams. Naudoti tikrai paprasta, ant lūpų atrodo tobulai - vos vos rožinė spalva, daug blizgesio. Lūpos atrodo putlesnės, gražesnės, lygesnės. Taip pat šis balzamas drėkina ir saugo lūpas. Vien pliusai, tiesa?

AVON TRUE COLOUR lūpų dažai yra labai lengvai naudojami, švelnios, raudonos spalvos. Ji nėra ryški, tik pagyvina lūpas. Tobulai atrodo, tikrai. Ir dar taaaip taupiai naudojasi! Didelė pakuotė, užteks ilgam. Ir nereikia jokių ypatingų priemonių lūpoms, kadangi net ant suskirdusių gerai atrodo. Čia jei netyčia žiemą pamesiu vazeliną aktualu bus.

AVON lūpų dažų mėginėliai

Radau juos savo makeup organizer'io stalčiuje. Gražios spalvos, mažas kiekis. Išbandysiu normaliau, gal nusipirksiu dideles pakuotes. Kolkas įspūdis geras - nesausina, gerai atrodo, ilgai išlieka. Ko daugiau galima norėt? Beje, dar ir mano turimos spalvos gražios, tinkančios kasdienai į mokyklą.

L'OREAL PARIS COLOR RICHE LA PALETTE nude atspalvių lūpų dažų paletė

Paletę gavau pernai rudenį. Liko kiek daugiau nei metai galiojimo, tad per šiuos mokslo metus ir vasarą reikia išnaudoti. Spalvos vėl idealiai tinkančios kasdienai, švelnios. Jos nėra matinės, tad nesausina. Jokio lipnumo, tik gražus blizgesys, lūpų putlumas. Dažai neblogai išlieka, lengvai dengiasi. Šios paletės pliusas - daug spalvų, viskas vienoje vietoje. Paletę imsiu ir į kelionę Norvegiją, ir į kitas keliones, ir į mokyklą. Patogu, gražu, kompaktiška. Jei neturėčiau jokių lūpų dažų į mokyklą pirkčiau būtent šią paletę. 

O KĄ TU NAUDOSI MOKYKLOJE?

18 komentarų:

 1. Ta LOREAL'IO paletė man tiesiog atrodo tobula 😍 tos spalvos tokios paprastos ir kasdieniškos!
  Na, o aš pati pati dar nusipirkti lūpų dažų, balzamų ir blizgių skirtų mokyklai, nes pastebėjau, kad dauguma mano turimų spalvų per ryškios ir perdrąsios mokyklai😅😄 Tik žinai kad mano mylimasis nude/švelniai rožinis MAKEUP REVOLIUTION lūpdažių visada keliaus su manim į mokyklą 😍😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Realiai, tai man svarbiausias vazelinas, kuris visada su manimi, visada tepamas po lūpų dažais ir šiaip kosmetikos priemonė numeris 1 :D tai niekad neužsipirkinėju kosmetikos prieš mokyklą

   Panaikinti
  2. Uoj pas mane vazelinai irgi nr1 😂 visur jie. Kuprinej, švarko, striukės kišenej.

   Panaikinti
  3. O man tai kaip tik nauji mokslo metai = nauji pirkiniai😄😄

   Panaikinti
  4. Aha, ir pas mane!!! :D

   O aš senus produktus mokykloj labai greit sunaudoju :D

   Panaikinti
 2. Kai lankiau mokykla niekada nedažydavau lūpų :D apskritai nelabai mėgstu jas padažyti :D mokykloje mano makiažas visad buvo paprastas, iki 15metų apskritai nenaudodavau makiažo, net antakių netvarkydavau :) o jau nuo 16 dažnas variantas budavo akių pavedinimas ir tušas :D jokių antakiu :D tiesiog natūralus :D na o paskui pro truputi prasidėjo ir antakių ryškinimas ir tvarkymas. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš įsivaizduoju kas būtų jei aš antakius nuo 15/16 būčiau pradėjus tvarkytis. Ko gero nebematyčiau akim����

   Panaikinti
  2. Gabriele, ta prasme? :D

   o man lūpos yra labai svarbu <3 kadangi nemoku su akim dirbt gerai :D

   Panaikinti
  3. Spėju ji norėjo pasakyti kak nemokėjo tvarkytis ju? :D

   Panaikinti
  4. Ne ta prasme jeigu taip vėlai būčiau pradėjus pešiot ir kitaip tvarkyt, ko gero būtų užauge visur 😂😂😂

   Panaikinti
  5. Gabriele, aš irgi taip apie saviškius manau :D turėjau gražų, vešlų minusą :D

   Panaikinti
  6. O skaudžiausia, kad niekas nepasakė: ei mergaite tau reikėtų antakius susitvarkyt😂😂

   Panaikinti
  7. Aš kažkaip sugalvojau tvarkytis, nes jie labai stori budava... pati forma tai nerealiai graži! O dabar tenka mažiau darbo prie antakių, nes esu pasidariusi microbladinga :)

   Panaikinti
 3. Per vasarą įsigijau kelis essence nude lūpdažius, spalvos nerealio ir atrodo nesausina lūpų, bet pasitepu prieš jas vazelinu. Bet vis dar esu įsimylėjusi essence matt matt 02 spalvą. :D <33 tad nežinau kaip čia bus. :D <333

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Essence matt matt matt 02 spalva tobulai atrodo <3 kasdienai rinkčiaus mielai :D

   Panaikinti
 4. jetau kokios mielo spalvos! labai labai!
  Oi mokykla man buvo seniai :D Bet nesidažiau lūpų, tik lūpų balzamu :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Taip taip, žinoma balkstienų tušas būtinas :) ir net šešėliai šviesūs :) pudrų tik jokių

  AtsakytiPanaikinti

PRENUMERATORIAI

LANKOMUMAS

DAUGIAU INFORMACIJOS PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS!