BB POLITIKA


  • Produktus testuoju tiek, kiek reikia, kad pilnai susidaryčiau nuomonę. Pavyzdžiui akių šešėlių testavimui gali reikėti vos kelių koncertų ar vakarėlių, kurie gali vykti iš eilės, tad nuomonę susidarysiu per 2-3 dienas, o šampūnus reikia testuoti bent savaitę naudojant kasdien, tad jų apžvalgų teks palaukti ilgiau. Noriu kuo teisingesnės ir sąžiningesnės nuomonės, nes tai yra svarbiausia. 
  • Atsiliepimai apie produktus niekada nebuvo ir nebus nupirkti, pagražinti. Jei kompanija, kuri man atsiuntė produktus testavimui, nebendradarbiaus su manimi po neigiamo įrašo - tebūnie! Kam man bendradarbiauti su tais, kurie nepasitiki savo produkcija ir bijo neigiamų atsiliepimų apie ją? Būtent, nereikia, tad būk rami - jokių pagražinimų nerasi. 
  • Produktų sudėtį nagrinėju dvejais būdais. Arba visą, jei ji mane domina, yra kažkuo ypatinga ir panašiai, arba tik pirmus šešis ingredientus, nes jie sudaro gaminio pagrindą. Žinoma, paminėsiu ir kitus svarbius, jei tokių bus be pirmų šešių. 

3 komentarai:

  1. Giriu tave už tai, kad nebijai sakyti tiesos ir svarbiausia čia aiškiai išsakei savo nuomonę ir pažiūras 😄

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai įdomus ir naudingas blogas! Man tik vienas neaiškumas - tam tikrų produktų apžvalga yra tiesiogiai priklausoma nuo subjektyvių dalykų. Pvz. odos tipas, plaukai - linkę riebauotis ar atvirkščiai, sausėti. Taigi blakstienų tušo apžvalga galima plius minus pasitikėti (nes blakstienos toks dalykas - nu pas visas kažkas panašaus :D), kad auskarai nušlifuoti - irgi. Bet kaukės, balzamai ir t.t. Žodžiu tik tiek pastebėjimų, nes visa kita puikiai! Dabar skaitinįju apie "pribaiktukus" :D

    AtsakytiPanaikinti

PRENUMERATORIAI

ČIA GALI SKAITYTI APIE:

LANKOMUMAS

DAUGIAU INFORMACIJOS PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS!