DOVANŲ DĖŽUTĖS

KAS?

Dovana aktyviausiai skaitytojai! Pavyzdžius rasi šios skilties apačioje. Kviečiu aktyviai sekti draugų ir partnerių puslapį (čia), kuriame sužinosi kas būtent šį mėnesį remia BB ir dovanoja dėžutę aktyviausiai skaitytojai.

VERTĖ?

Vertė kiekvieną mėnesį skirsis, nes kinta rėmėjai. Tačiau dovanos vertė tikrai sieks bent 20 eurų. Stengsiuosi rasti tau geriausią variantą su aktualiausiomis, kokybiškiausiomis, vertingiausiomis dovanomis. Juk geriausiai - geriausia! 

KAIP LAIMĖTI?

Kaip ir minėjau, dovana skirta aktyviausiai skaitytojai. Tai reiškia, kad turi komentuoti įrašus (nesvarbu kada jie parašyti), aktyviai veltis į diskusijas. Kita sąlyga - turi būti paspaudusi "patinka" ant BB facebook'o puslapio čia. Ir paskutinis dalykas, kurį turėsi įvykdyti tik gavusi dovaną - man į elektroninį paštą (kontaktai čia) atsiųsti atsiliepimą apie dovaną, įkelti dėžutės nuotrauką į facebook/instagram su haštagais #Burundukoblogas #Burundukokonkursas bei post'e pažymėti BB facebook puslapį (jei tai instagram'as - įkelti nuorodą). Nesudėtinga, tiesa? Komentarai, like facebook'e, haštagai ir dovana tavo!

ŽIŪRIM KĄ JAU ESU PADOVANOJUSI!

SAUSIO MĖNESIO LAIMĖTOJA - IEVA MARCINKUTĖ. DĖŽUTĘ PERŽVELK ČIA.

VASARIO MĖNESIO LAIMĖTOJA - MONIKA SUCHOTSKYTĖ. DĖŽUTĘ PERŽVELK ČIA.

KOVO MĖNESIO LAIMĖTOJA - GABRIELĖ ŽIOBAKAITĖ. DĖŽUTĘ PERŽVELK ČIA

 

BALANDŽIO MĖNESIO DOVANŲ DĖŽUTĖS LAIMĖTOJA - EMA MILIŪTĖ! DĖŽUTĘ PERŽVELK ČIA

GEGUŽĖS MĖNESIO DOVANŲ DĖŽUTĖS LAIMĖTOJA - EGLĖ TAMOŠAUSKAITĖ! DĖŽUTĘ PERŽVELK ČIA.

VASAROS DOVANŲ DĖŽUTĘ LAIMĖJO NERINGA L! DĖŽUTĘ APŽVELGTI GALI ČIA


ADVENTO KALENDORIAUS LAIMĖTOJA - AISTĖ LAIŠKONYTĖ!

PAVASARIO DOVANŲ DĖŽUTĖS LAIMĖTOJA - AISTĖ LAIŠKONYTĖ! 

 

 

 

kviečiu dalyvauti!

8 komentarai:

 1. Vis paskaitinėju tavo blogus. Nekomentuoju,nes neturiu tam laiko. Pati turiu blogerę sesę,kuri dažnai rengia konkursus,o kalbant apie juos. Pastebėjau,kad Tu apdovanojai NEAKTYVIAUSIA DALYVĘ :). Būtent todėl čia rašau,kad visos pamatytu :). Žinok aš patariu Tau būti sąžiningai, pastebėjau,kad tikrai merginų kurios aktyviai komentuoja tavo blogus,ir duoda tau patarimu.
  APDOVANOK tas kurios yra to vertos. :) Mano sesė sako,kad tu esi šauni mergina, ir tau vertėtu laikytis savo pačios sukurtų taisyklių. Gero vakaro! (Pas mus jau naktis,bėgam miegoti) :p

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kurį mėnesį buvo apdovanota neaktyviausia skaitytoja?
   Pasižiūrėjau reitingus ir išrinkau aktyviausią. Žinoma, yra ir daug jai neatsiliekančių merginų, tačiau tikrai manau, kad išrenku laimėtojas sąžiningai. Plius nei vienos iš jų nepažįstu, tad neturiu pagrindo kažkam kažką dovanoti, o kažką palikti ant ledo. Bet ačiū už komentarą, pastebėjimą ir gražius žodžius <3

   Panaikinti
  2. Aš tai tikiu žmonių sąžiningumu :) Šaunuolė blogerė, kad lepina merginas :)

   Panaikinti
 2. čia yra wow wow wow dovanos, kaip fainiai, jau kiek laimėtojų, sveikinu jas :)

  AtsakytiPanaikinti

PRENUMERATORIAI

ČIA GALI SKAITYTI APIE:

LANKOMUMAS

DAUGIAU INFORMACIJOS PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS!